Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz

Vizyon

Kuruluşundan bugüne kimya sektöründe en değerli varlığımız olan yarım asırlık birikim ve tecrübe doğrultusunda projelendirilen Ar-Ge çalışmaları ile “Acıselsan Kalitesini” ve çevre dostu “Acıselsan Ürünlerini” sürekli geliştirmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmet sunarak sadece Türkiye’de değil tüm dünyada tercih edilen, güvenilir ve uzun vadeli müşteri memnuniyeti kurmayı amaçlar.

Misyon

“Sürdürülebilir Gelişim” misyonuna odaklanmış bir çalışma ekibiyle; özgün, yüksek teknoloji içeren, çevre dostu, yüksek kaliteli üretim yapmak ve tüm paydaşlarımız için katma değer yaratmaktır.

Değerler

Müşteri Odaklı Üretim
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine en iyi kalite ve hizmetle karşılık vermek ilk amacımızdır.

Sürdürülebilir Bütünlük
Hizmetin sürekliliğini sağlamak için, en üst teknoloji bileşenlerini kullanarak gerekli yatırımları gerçekleştirmek; bu esnada çevreyi koruma bilinci ile davranmak; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak görevimizdir.

Dürüst Çalışma İlkelerine Bağlı Takım Çalışması
Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi için en iyi personeli ve yetişkin insan gücünü istihdam etmek, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın sürekli olduğu adil bir çalışma ortamı yaratmak ana ilkemizdir.